Agragaty prądotwórcze Kohler

Zdecyduj się na Agregat Kohler

Firma Kohler to ceniony producent silników spalinowych i agregatów prądotwórczych. Silnik spalinowy jest sercem agregatu. Firma Kohler to amerykański producent, który dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, oferuje produkty spełniające najwyższe wymagania bezpieczeństwa i niezawodności. Agregaty prądotwórcze Kohler znajdują uznanie w codziennym użytkowaniu wielu Klientów.

Silniki Kohler znajdują się na wyposażaniu kilku innych firm produkujących agregaty, m.in. francuskiej firmy SDMO. Technologia silników spalinowych rozwijana od 1873 roku sprawiła, że agregaty prądotwórcze Kohler zdobyły uznanie ze względu na solidność i niezawodność. Cieszą się one wielką popularnością na rynku amerykańskim. Głównie ze względu na dużą sprawność oraz trwałe i solidne silniki. Dzięki temu agregaty te znalazły szerokie stosowanie w maszynach budowlanych oraz rolniczych.

Duża niezawodność agregatów Kohler sprawiła, że chętnie są one wykorzystywane na rynku europejskim, w tym również w Polsce. W ofercie firmy ENER-TECH znajdą Państwo różne modele urządzeń, przystosowane do różnych zadań. Przy zakupie agregatów Kohler, gwarantujemy ich transport oraz pierwsze uruchomienie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję poprawnego działania urządzenia.

Proszę pamiętać, że oferujemy nie tylko doradztwo i montaż agregatów, ale także przeglądy okresowe oraz szybki serwis dzięki dostępowi do części zamiennych silników Kohler.