Agregaty prądotwórcze SDMO

Agregat SDMO – duży wybór urządzeń

Firma SDMO to jeden  z światowych liderów wśród producentów agregatów prądotwórczych. Agregat prądotwórczy zamienia energię mechaniczną wytwarzaną przez silnik spalinowy na energie elektryczną. W ofercie firmy SDMO znajdą Państwo:

  • Agregaty stacjonarne – do zastosowań w budynkach, które ze względu na charakter użytkowania muszą posiadać zapasowe źródło energii elektrycznej. Zasilają one stałą instalację elektryczną w obiektach, w sytuacjach braku energii elektrycznej z sieci.
  • Agregaty mobilne – urządzenia np. na przyczepie, które w zależności od potrzeb, przemieszcza się w dowolne miejsce pracy. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu instalacji ruchomych lub jako zasilanie awaryjnie instalacji stałych.
  • Agregaty przenośne – urządzenia o mniejszej wadze i mocy, dzięki czemu mogą być przenoszone na miejsce pracy przez ludzi.

Agregaty prądotwórcze SDMO to solidność wykonania i gwarancja wykorzystania najlepszych podzespołów. W ofercie znajdują się agregatu o szerokim zakresie mocy od 1 do 3300 kVA. Agregaty SDMO znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać większą niezawodność systemu zasilania. Agregaty prądotwórcze SDMO dają bardzo duże bezpieczeństwo i pewność, że w razie awarii sytemu zasilania podstawowego urządzenia o znaczeniu krytycznym będą zasilane bez przerw co uchroni odbiorców od wielu, niejednokrotnie poważnych strat, a tym samym strat spowodowanych przerwami w dostawie energii elektrycznej.

Serwis agregatów SDMO

ENER-TECH w swojej ofercie ma sprzedaż agregatów SDMO, transport, montaż, pierwsze uruchomienie agregatu oraz przeszkolenie załogi w obsłudze urządzania. Dobieramy i projektujemy systemy zasilania awaryjnego zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw, dzięki czemu stale wzbogacamy swoje doświadczenie w dziedzinie systemów gwarancyjnego zasilania. Oferujemy również przeglądy techniczne oraz serwis agregatów SDMO. Odpowiednio serwisowane agregaty będą służyć przez wiele lat. Dodatkowo nasz serwis agregatów prądotwórczych marki SDMO działa błyskawicznie. Ścisła współpraca z dostawcami części sprawia, że większość modeli dostępna jest od ręki z magazynu. Jesteśmy przekonani, że nasz serwis agregatów SDMO spełni Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz odwiedzenia naszej siedziby w Kielcach celem zapoznania z funkcjami i możliwościami agregatów SDMO.