serwis mobilny agregatów prądotwórczych

Miło Nam poinformować iż mieliśmy okazję zaprezentować nasze auto serwisowe na targach Autostrada 2019, które odbyły się w Centrum Targowym w  Kielcach, w dniach 14-16.05.2019.

Wraz z firmą Mobiltech prezentowaliśmy nasze najnowsze auto  serwisowe Forda Transita Customa, wyposażonego w profesjonalną zabudowę warsztatowo-serwisową wykorzystywaną przy serwisowaniu agregatów prądotwórczych.

Po latach doświadczeń wiemy jak trudna i odpowiedzialna jest praca w terenie, a żeby ją prawidłowo wykonać niezbędne są profesjonalne narzędzia .Tak przygotowanego auta mogą nam pozazdrościć inne firmy. Auto jest wyposażone w zestaw regałów z dużą ilością szuflad, a , dodatkowym atutem jest rozkładana podstawa imadła oraz zabudowana na stałe przetwornica DC/AC o mocy 2000W, wraz z niezależnym dodatkowym akumulatorem o pojemności 70Ah, i „życie staje się prostsze….”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail, nie zostanie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

7 + szesnaście =