Zasilacze UPS Kielce

Co powinien gwarantować dobrze zainstalowany zasilacz UPS

Jednym z głównych zadań zasilaczy awaryjnych UPS jest ochrona danych lub urządzeń o znaczeniu krytycznym przez dostarczanie niezawodnego zasilania spełniającego wymagania sieci. Potrzeba utrzymania zasilania powoduje, że wyposażenie w zasilacz UPS w instytucjach publicznych, biurach jak i prywatnych domach powoli staje się normą.
Jakość energii elektrycznej znajdującej w gniazdku elektrycznym ma istotny wpływ na prawidłową pracę oraz na trwałość zasilanych odbiorników. Najniebezpieczniejsze dla czułych urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych są krótkie przerwy w zasilaniu. Również niezawodność pracy urządzeń elektrycznych spada, jeżeli w dostawie energii występują zakłócenia lub przerwy. Zakłócenia przychodzące z sieci energetycznej mogą być istotnym czynnikiem przerw w produkcji spowodowanych awariami lub uszkodzeniami urządzeń zasilających. W przypadku zasilania odbiorników wymagających wysokiej niezawodności zasilania konieczne staje wyposażenie instalacji w zasilacz awaryjny UPS. Nasz firma przeprowadziła na rynku kieleckim wiele udanych wdrożeń zasilaczy awaryjnych UPS, m. in. w serwerowniach, zakładach produkcyjno-przemysłowych oraz sektorze publicznym.

Jaki typ zasilacza UPS wybrać?

W naszej ofercie (zasilacze UPS Kielce) znajdą Państwo urządzenia firmy Eaton, lidera w dostawie wysokiej jakości zasilaczy awaryjnych UPS. Oferowane przez nas zasilacze UPS firmy Eaton są stworzone do zapewnienia wysokiej jakości zasilania awaryjnego od komputerów PC, aż po duże centra przetwarzania danych. Rozwiązania firmy Eaton cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem firm oraz jednostek budżetowych w Kielcach. Zasilacze UPS Eaton 91PS i 93PS dostępne są w szerokich zakresach mocny znamionowej nawet do 40kVA. Charakteryzują się skalowalną architekturą i możliwością dodania kolejnym modułów, aż do 4 jednostek pracujących równolegle. Dzięki temu jesteśmy w stanie zminimalizować nakłady inwestycyjne. Dodatkowo moduły zasilające mogą być wymieniane lub dodawane w trakcie pracy urządzenia, podczas gdy inne moduły nadal chronią obciążenie.
Jeśli chcą mieć Państwo pewność zasilania, proszę rozważyć możliwość instalacji zasilacza awaryjnego UPS. Chcąc mieć gwarancję, że urządzenia będą zainstalowane zgodnie z wszelkimi normami, skontaktuj się z naszym biurem w Kielcach i umów na konsultację. Nasza firma oferuje doradztwo w zakresie prawidłowego doboru, instalację zasilaczy UPS, serwis zasilaczy UPS oraz kompleksową obsługę zakupionych urządzeń na terenie Kielc i okolic.

 

Systemy zasilania gwarantowanego.

Kluczowe zastosowania:

– systemy IT (serwerownie, lokalne centra przetwarzania danych).

– zastosowania o krytycznym znaczeniu (zakłady produkcyjne/przemysłowe, transport,budynki komercyjne, służba zdrowia, telekomunikacja, sektor publiczny).

Zdjęcie Nazwa Moc znamionowa Karta katalogowa
UPS Eaton 91PS i 93PS do 10 kVA
UPS Eaton 91PS i 93PS do 40 kVA