Agregaty prądotwórcze Fogo Kielce

Agregaty FOGO – Pewność zasilania

Agregat prądotwórczy to niezbędne urządzenie w miejscach w których brak jest dostępu do sieci energetycznej. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zasilić urządzenia wymagające prądu elektrycznego. Agregaty znajdują zastosowanie również w sytuacjach awaryjnych, kiedy w przedsiębiorstwie lub gospodarstwie nie może dojść do sytuacji braku zasilania. ENER-TECH oferuje w swojej ofercie nowe i używane agregaty prądotwórcze cenionego i największego producenta tych urządzeń w Polsce, firmę FOGO. Wysoka jakość agregatów prądotwórczych FOGO potwierdzona jest licznymi certyfikatami, m.in. ISO 9001: 2015 (Certyfikat systemu zarządzania jakością w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu agregatów prądotwórczych). Agregaty firmy FOGO dostępne są w wielu wariantach. Dostępne są agregaty prądotwórcze jednofazowe oraz trójfazowe na benzynę lub ropę. Dodatkowo szeroki wybór mocy sprawa, że agregaty FOGO znajdują zastosowanie od najprostszych czynności w terenie, aż do zapewnienia w prąd imprez w plenerze lub zasilania awaryjnego zakładów produkcyjnych.

Zalety agregatów firmy FOGO

Agregaty prądotwórcze FOGO charakteryzują się stabilną częstotliwością 50 Hz. Dodatkowo wyróżniają się cichą pracą, oraz oszczędnym zużyciem paliwa. Prądnice agregatów oferują niski poziom zakłóceń THD oraz stabilną regulację napięcia. Agregaty FOGO to sprawdzone i trwałe urządzenia, gotowe do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jeśli interesuje Państwa oferta agregatów prądotwórczych FOGO to zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Kielcach. Zaprezentujemy jak działają agregaty oraz jakie mają możliwości. W branży agregatów i zasilania awaryjnego działamy od wielu lat na rynku świętokrzyskim i chętnie podpowiemy w doborze agregatu. Znajdą Państwo u nas agregaty nowe i używane. W związku, że zajmujemy się również serwisem agregatów prądotwórczych w Kielcach i okolicach mają Państwo pewność, że wszystkie oferowane urządzenia są odpowiednio zadbane i wyposażane są w części wysokiej jakości.

Oferowane przez nas urządzenia (m. in agregaty prądotwórcze FOGO) można zobaczyć w katalogu produktów.