Serwis agregaty Kielce

Serwis agregatów prądotwórczych Kielce

Nasz serwis agregatów prądotwórczych jest liderem na kieleckim rynku usług związanych z naprawą i konserwacją zasilaczy UPS oraz agregatów.
Profesjonalny serwis agregatów prądotwórczych z silnikami wysokoprężnymi odgrywa bardzo ważną rolę w utrzymaniu niezawodności rozruchu oraz poprawnej pracy urządzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotna dla naszych klientów jest sprawna praca sprzętu. Dlatego oferujemy profesjonalny i sprawny serwis agregatów prądotwórczych w Kielcach oraz okolicach. Szczególny nacisk kładziemy na kwalifikacje naszych pracowników. W naszym zespole realizującym serwis agregatów znajdują się przeszkoleni i doświadczeni fachowcy. Dysponujemy własnym zapleczem serwisowym oraz dostępem do części zamiennych agregatów prądotwórczych takich producentów jak SDMO, Kohler czy Fogo.

Naprawa i przeglądy techniczne agregatów prądotwórczych

Kluczowym zagadnieniem przy agregatach prądotwórczych jest ich niezawodność pracy. Profesjonalny przegląd minimalizuje potrzebę napraw i redukuje koszty cyklu życia urządzeń. Dzięki dostępowi do części zamiennych nasz serwis jest w stanie szybko i bez zbędnej zwłoki znaleźć usterkę i uruchomić każdy agregat prądotwórczy. Najważniejsze jest dla nas obsługa klientów na najwyższym poziomie z Kielc oraz całego województwa świętokrzyskiego. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotna jest ciągła i niezawodna praca agregatu prądotwórczego. Dlatego naszym klientom z Kielc oraz innych miast proponujemy wyłącznie sprawdzone i bardzo solidne podzespoły, które dodatkowo oferujemy w konkurencyjnych cenach.
O profesjonalizmie naszych usług serwisowych agregatów prądotwórczych może świadczyć fakt, że grupa PGE powierzyła nam zadanie okresowych przeglądów agregatów prądotwórczych o łącznej mocy 1,1MVA (Serwis agregaty Kielce).

Agregaty prądotwórcze – Serwis i konserwacja

Decyzja o montażu lub wynajmie agregatu prądotwórczego zawsze związana jest koniecznością utrzymania ciągłości zasilania. Aby mieć pewność poprawnej pracy agregatu powinniśmy go regularnie serwisować i przeglądać, aby zagwarantować skuteczność uruchomienia. Firma ENER-TECH w swojej ofercie posiada serwis agregatów prądotwórczych w takich miejscowościach jak Kielce (woj. świętokrzyskie). Zajmujemy się zarówno naprawami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi. Oferujemy naszym Klientom serwis oraz przeglądy agregatów prądotwórczych w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo oferujemy wsparcie techniczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego wszystkich mieszkańców Kielc i okolic, którzy są zainteresowani serwisem lub naprawą agregatów prądotwórczych. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i omówimy szczegóły dalszej współpracy.
Naprawa agregatów prądotwórczych? Zadbaj o prewencję i zdecyduj się na na sprawdzony serwis! Działamy na terenie Kielc oraz okolic.

Zakres usług serwisu agregatów prądotwórczych

 • instalacje agregatów prądotwórczych i ich uruchomianie,
 • dostosowywanie agregatów pod indywidualne potrzeby klienta
 • montaż systemów sterowania  i nadzoru
 • przeszkolenia z obsługi
 • przeglądy okresowe agregatów prądotwórczych,
 • naprawy i remonty,
 • sprzedaż części zamiennych
 • umowy serwisowe typu Basic
 • umowy serwisowe typu Premium ( całkowity koszt przeglądów, napraw, części zamiennych i nielimitowanych wizyt serwisowych w cenie umowy)
 • umowy  serwisowe typu Safe  ( całkowity koszt przeglądów, napraw, części zamiennych i nielimitowanych wizyt serwisowych w cenie umowy, w cenie również postawienie urządzenia zastępczego na czas naprawy)
 • okresowe testy obciążeniowe przy użyciu obciążnic  rezystancyjnych
 • asysty przy kontrolowanych zanikach napięcia i pełnych próbach w sytuacji zaniku zasilania podstawowego
 • usługi  kontroli, czyszczenia i uzupełniania paliwa w zbiornikach dziennych i dodatkowych
 • ekspertyzy stanu technicznego urządzeń wraz z oszacowaniem ich wartości
 • wynajem agregatów prądotwórczych
 • sprzedaż używanych urządzeń z gwarancją 6-12miesięczną